home / En İyi Oyunlar / State of Survival MOD APK

State of Survival MOD APK

State of Survival MOD APK
  • Oylar: 152
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 48.56% 48.56%

Ekran görüntüleri

State Of Survival hile

Salgının ortaya çıkışının ardından altı ay geçmiştir. Korku, yalnızlık ve zorluklarla dolu altı ay. Çoğu hayatta kalamamış. Ancak sen bunu başardın. State of Survival oyununa hoş geldin. state of survival gift code.

state of survival apk Enfeksiyon bütün ülke geneline yayılmış, medeniyeti de beraberinde götürerek her şeyi yok etmiştir. Hayatta kalan bütün ordu ve hükümetler yok olmuştur. Bölge artık onlara karşı koyabilecek kadar cesur olan hayatta kalanlar ile birlikte Enfekte olanlara aittir. state of survival hile.

state of survival code Arkadaş edin ya da diğer hayatta kalanlarla birlikte savaş. Hayatta kalabilmek için ne gerekiyorsa yap. Kolay olmayacak. Enfekte olanlar her yerde. Kaynaklar yetersiz lakin, cesetler arasından kurtarabildiğin kadarını kurtarmalısın.

Dışarıda yeni bir dünya var. Evet, tehlikeli, ancak fırsatlarla dolu. Muazzam bir güç, onu elde etmek isteyecek kadar cesur olanları bekliyor. Dikkatli olmayı sakın unutma. İnsanların artık dost canlısı olmadığını belirtmekte yarar var…

Yeniden İnşa Et
Hayatta kalanlara güvenli bir sığınak sunmak ve felaket sonrası imparatorluğunun temellerini atmak için yerleşim yerini inşa et.

Kurtar
Sayını ve gücünü artırmak için hayatta kalanları kurtar. Özel yetenekleri olanları kurtar, salgın savaşında bu kahramanlara ihtiyacın olacak!

Araştır
Zombi hastalığı hızlı bir şekilde mutasyona uğruyor. Hastalığı tanımlayablmek için mümkün olan her araştırmayı yap. Enfeksiyonu kontrol eden eyaleti de kontrol edecektir!

Sosyalleş
Sayı demek güç demektir. Korku kapanı olan bu Vahşi’de hayatta kalabilmek için müttefikler edin ve stratejik ortaklıklar oluştur. Senden faydalanmaya çalışanlara karşı durabilmek için güç birliğine ihtiyacın var.

Kuralları Yeniden Yaz
İnsanlık 2. çağını yaşıyor. Hayatın düzene girmesi için kuralları yeniden yaz.

"▼Binaları Gizle - Artık Şefler çok fazla Eyalet Etkinliği binası ve dekorasyonuyla ilgili sorunu çözmek için ihtiyaç fazlası binalarını gizleyebilirler." "▼Savaş Raporu Analizi - Bu özellik Şeflere gelişmesi gereken anahtar bölgeleri belirleyen bir savaş raporu sağlar ve mağlubiyetlerinden ders almalarına yardımcı olur."
State of Survival MOD APK
İNDİR State of Survival MOD APK 
Use Quick Skill/Hack Skill CD
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Menu Mod • Fast Cooldown • Quick SKills • No Skill CD Note • After starting the game/click on the round button at the top left to open the mod menu with the ability to disable the delay before the first (immediately after the inscription Attention, infected!) Use of skills.
State of Survival v1.20.10 MOD APK (Unlimited Skill, High Damage)
İNDİR 270M

Yorum Bırak