home / En İyi Oyunlar / Summertime Saga APK

Summertime Saga APK

Summertime Saga APK
  • Oylar: 34
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 11.97% 11.97%

Ekran görüntüleri

summertime saga indir
summertime saga
summertime saga türkçe apk

summertime saga apk indir, oyunculara ateşli kızları fethetmek ve ilgi çekici görüntülerin kilidini açmak için zevk ve heyecan dolu bir yolculuk sunuyor. Oyun, ilgi çekici ve derinlemesine bir flört simülasyonu oynanışına sahiptir ve oyuncunun karar vermesi veya keşfetmesi için birçok sonun önünü açar. Her şeyden önce, summertime saga download karakterler arasındaki etkileşim, oyuncunun olay örgüsünde veya ilişkilerde yeni potansiyelin kilidini açması için her zaman oyunun merkezinde yer alır.
SÜRÜKLEYİCİ ELEMANLAR İLE ŞAŞIRICI BİR TARİHLEME SİMÜLATÖRÜ
summertime saga türkçe flört simülasyon oyunu, türün doruk noktasıdır ve temel ve nadir unsurlarla ilgili çok sayıda yaratıcılığı bir araya getirir. Aynı zamanda oyuncunun, kahraman için en çok ihtiyaç duyduğu sonu ararken uygun yola karar vermesi için sonsuz ve başarılı bir ilerlemeye sahiptir. Sadece bu da değil, karakterlerini geliştirmek ve potansiyel ve çekici karakterler haline gelmek için oyundaki her işlev veya sistemle kademeli olarak etkileşime girebilirler.
BEKLENMEYEN SENARYOLAR İÇİN MAHALLEYİ KEŞFEDİN
Oyundaki dünya küçük bir mahalle ölçeğine küçülecek ancak oyuncu için karakterlerle veya komik durumlarla dolu olacak. Geçtikleri her yerin birçok katı gereksinimi vardır ve oyuncuların her bölgenin koşullarına uyacak şekilde kişiliklerini kademeli olarak geliştirmeleri için koşullar yaratır. Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak haritada da birçok önemli değişiklik olacak ve sakinleri daha iyi anlamak ve en iyi zamanı geçirmek için birçok ilginç aktivite oluşturulacak.

YENİLİKÇİ VE İNTERAKTİF BİR SEÇİM SİSTEMİ
Summertime Saga’daki her karakterle olan her etkileşimde veya sohbette oyuncular, ruh hallerini değiştirmek için birçok farklı yöne sahip olacak. Yapılan seçimlere bağlı olarak karakterlerin tutum ve davranışları dramatik bir şekilde değişecek ve verilen her kararda arzu edilen birçok sonuç ortaya çıkacaktır. Bu arada her karakterin sıra dışı kişilikleri olay örgüsünün yönünün zorlanmasına neden olabilir ve olay örgüsünde beklenmedik durumlara yol açabilir.
DEĞERLİ BELLEĞİN KİLİDİNİ AÇIN VE ONLARI SONSUZA KADAR TEKRAR OYNATIN
summertime saga apk indir Her kahramanla ilgili en önemli şey, oyuncunun flört etme becerileriyle ilişkiyi zirveye çıkardığı en hoşgörülü anlardır. Her karakterin kendine özgü bir kişiliği vardır, dolayısıyla davranışları veya yaklaşımları tamamen farklıdır, ancak birçok zengin ödülleri vardır. Oyuncular ayrıca pozisyonları veya flört konumlarını değiştirebilir, böylece her karedeki canlı ifadeler ve seslerden en sıcak sahneleri kaydedebilirler.

KARAKTERİ BELİRLİ BİR ÖĞE VEYA YETENEK İLE YÜKSELTİN
Oyuncular Summertime Saga’da kızlarla flört ederken daha olumlu sonuçlar almak istiyorsa karakterlerinin seviyesini yükseltmeleri veya belirli yetenekleri geliştirmeleri gerekiyor. Oyuncunun talimatlarına bağlı olarak karakter eğitimi sürekli değişebilir ve aynı zamanda kızlara eşlik ederken yeni becerilerin kilidini açabilir. Ayrıca oyuncu, herhangi bir ilişki veya sevgi düzeyini teşvik etmek için sevgi düzeyini yükseltmek için karakterlere çalışabilir ve hediyeler verebilir.

Summertime Saga’nın pek çok hassas içeriği olmasına rağmen oynanışı ve konusu, oyuncunun duygularını harekete geçirecek kadar çekici ve heyecan dolu. Ayrıca grafikleri ve ses kalitesi de birinci sınıf olduğundan, her kızın en cesur ve en muhteşem sahneleri karşısında her oyuncunun duyuları sarsılıyor.

Summertime Saga APK
İNDİR Summertime Saga APK 
MOD
Show/Hide Mod Bilgisi:
Unlock Scene Unlock Map Increase Money Increase Stats…
Summertime Saga v0.20.16 MOD APK (Unlimited Money, Unlocked)
İNDİR 835 MB

Yorum Bırak