home / En İyi Oyunlar / Takashi Ninja Warrior

Takashi Ninja Warrior

Takashi Ninja Warrior
  • Oylar: 90
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 24.59% 24.59%

Ekran görüntüleri

Takashi Ninja Warrior MOD APK v2.5.7

 

Takashi, muhteşem grafikleri, yenilikçi oynanışı ve yoğun patron savaşlarını avucunuzun içinde harmanlayan devrim niteliğinde bir ninja macerasıdır.

Hack n slash ve rpg öğeleriyle orta çağda geçen kahraman bir ninja savaşçısı macerası. Cesur savaşçı suikastçı olabileceğiniz bir aksiyon RPG dövüş oyunu. Takashi, görsel olarak çarpıcı grafiklere sahip bir kılıç dövüşçüsü Japon ninja arashi suikastçısını deneyimlediğiniz en iyi 3D ninja oyunlarından biri. takashi ninja warrior premium mod apk

Takashi Ninja Warrior , ortaçağ Japonya’sında kılıç efsanesinin yükseldiği bir ninja dövüş oyunu. Bir samuray ninja suikastçısı savaşçısı, halkını kurtarmak için yozlaşmış güçlerle savaşır. Kendini kılıç dövüşü savaşlarına hazırlar, görevlere katılır ve savaş alanında patron savaşlarından sağ kurtulur ve sonunda efsanevi bir ninja samuray savaşçısı olur.takashi ninja warrior mod menu apk

Hikaye
Bu hikaye, sırlar diyarı Tochi’ye ait. Takashi, Tochi’nin yozlaşmasını yenerek nihai zafer kazanan, ölümcül kılıcı olan Japon ninja savaşçısı Arashi’nin oğludur.

Ultimate Ninja Assassin Macera Oyunu
Arashi ailesinden gelen ilahi direnişi kullanın. Takashi kılıç, balta, çekiç ve shuriken kullanarak savaşlar yapar. Gölge ninja samuray suikastçısı karanlığı yok etmek için savaşır ve canavar avcısı becerilerini sürekli geliştirir. Karakteri yükseltin, silahların kilidini açın, zırhı güçlendirin ve Japon topraklarının savaş alanında savaşın.

Dünya Keşfi
Takashi ninja savaşçısı, birbirine bağlı bir harita sistemine sahiptir. Oyuncu, gizli yolları kullanarak uzak konumlara erişebilir. Oyuncu tüm haritayı keşfederse, farklı türde ödüller içerebilecek gizli hazineleri olan gizli odalar bulabilirler.

Envanter Sistemi
Takashi benzersiz bir ninja oyunudur. Oyuncunun aynı anda birden fazla perspektife odaklanması gerekir. Oyuncu ganimetini, ilerlemesini veya yükseltme becerilerini envanter bölümünde görebilir.

Gereksiz Patronlar ve Düşmanlar
Düşmanları yenmek için kılıç dövüşü oyun stilinizi kullanın. Canavarlar, cadılar, ninjalar var. Tüm düşmanların, hangi oyuncunun uygun dövüş stilini seçmesi gerektiğine göre farklı davranışları vardır.

Eşsiz Silahlar
Takashi’ye gerçek kelime dövüşlerini deneyimlemek için birçok silah türü sağlanacak. Her silahın kendine özgü nitelikleri ve bir hikayesi vardır. Oyun tek tip silahla tamamlanamaz.

Lord Shido
Kontrol noktanızı kaydeder ve sağlığınızı geri yükler. Çeşitli yerlere yerleştirilmiştir.

Takashi Ninja Warrior
İNDİR Takashi Ninja Warrior 

Yorum Bırak