home / Aksiyon / Temple Run 2 MOD APK

Temple Run 2 MOD APK

Temple Run 2 MOD APK
  • Oylar: 133
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 39.1% 39.1%

Ekran görüntüleri

Temple Run 2 MOD APK

temple run 2 apk 1.86.0

Temple Run 2 MOD APK milyonlarca indirme üzerinden Temple Run, mobil oynanmak üzere yeniden. Şimdi, atlama torna ve Sevdiğiniz sürgülü, canlandırıcı daha fazlası çalışan olsun!

Lanetlediğin put ile kaçmaya çalışırken tehlikeli uçurumlar, ZIP çizgiler, mayın ve ormanlar gidin. Ne kadar çalıştırabilirsiniz ?!

ÖZELLİKLER

 

Temple Run 2 MOD APK

★ Güzel yeni grafik
★ muhteşem yeni organik ortamlar
★ Yeni engeller
★ Daha powerups
★ Daha başarıları
Her karakter için ★ Özel güçler
★ Bigger maymun !!!

Temple Run 2 MOD APK

“Temple Run 2,” Imangi Studios tarafından geliştirilen ve mobil cihazlar için yayımlanan ücretsiz bir koşu oyunudur. Oyun, Android, iOS ve Windows Phone gibi çeşitli mobil platformlarda oynanabilir. İlk olarak 2013 yılında piyasaya sürülmüştür ve o zamandan beri popülerliğini korumaktadır.

Oyunun temel oynanışı, karakterinizi engellerden kaçırarak ve hazine toplamaya çalışırken sonsuz bir yolda koşmanızı gerektirir. Oyun, oyuncuların reflekslerini ve tepki sürelerini test eden birçok engel ve tehlike içerir. Ana karakterinizi sola, sağa, yukarı ve aşağı hareket ettirerek engelleri aşmalı ve hızlı kararlar almalısınız. Ayrıca, hazine toplamak ve puan kazanmak için yolları takip etmelisiniz.

oyunu ormanlar, tapınaklar, dağlar, köprüler ve daha fazlası gibi çeşitli mekanlarda geçmektedir. Bu mekanlar oyun deneyimini çeşitlendirmekte ve oyunculara farklı zorluklar sunmaktadır.

Oyunda farklı karakterler ve güçlendirmeler (power-ups) bulunur. Karakterlerin her biri farklı özelliklere sahiptir ve güçlendirmeler karakterinizi daha güçlü veya dayanıklı yapabilir. Oyun aynı zamanda liderlik tablosu ve başarılar sistemi de içerir, bu sayede oyuncular puanlarını diğer oyuncularla karşılaştırabilir ve oyun içi başarılar kazanabilirler.

oyunu, basit kontrolleri, bağımlılık yapan oynanışı ve görsel olarak çekici grafikleri ile dikkat çekmektedir. Ücretsiz olarak indirilebilir olması, mobil oyun tutkunları arasında popülerliğini artıran bir diğer faktördür. Oyunun düzenli olarak güncellenmesi de yeni içerik ve özelliklerin eklenmesini sağlar, bu da oyunun sürekli olarak taze ve ilgi çekici olmasını sağlar.

Explosions of colors are all around for the Holi Festival! Run, jump, and glide your way down the five joyous colors of the glistening river! - Make a splash in our most colorful map ever, the Holi Festival! - Try to run on as many colors as you can! - Enjoy the wildest ride with Magnum G.U.Y. - Sigur Frostbeard seems to have donned some new threads.
Temple Run 2 MOD APK
İNDİR Temple Run 2 MOD APK 
Unlimited Money/Coins/Diamonds
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Unlimited Diamonds • Unlimited Money • Unlimited Coins Note: Complate one level to get unlimited money.
Temple Run 2 v1.105.1 MOD APK (Unlimited Currency, Menu)
İNDİR 51 MB

Yorum Bırak