home / En İyi Oyunlar / The Past Within APK

The Past Within APK

The Past Within APK
  • Oylar: 59
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 57.56% 57.56%

Ekran görüntüleri

The Past Within APK

the past within android oyun club,

the past within apk son sürüm,
the past within crack,
Not: The Past Within apk yalnızca co-op oynanabilen bir oyun. İki oyuncunun da kendi cihazında (mobil, tablet veya bilgisayar) oyuna sahip olması ve birbirleriyle iletişim kurma yöntemi kullanması gerekiyor. Bir arkadaşınla birlikte oyna veya resmi Discord sunucumuzda bir ortak bul!

the past within apk Geçmiş ve gelecek tek başına keşfedilemez! Bir arkadaşınla takım kur ve Albert Vanderboom’u kuşatan gizemlerin parçalarını birlikte birleştirin.the past within free. Çevrenizde gördüklerinizi anlatarak, birbirinizin çeşitli bulmacaları çözmesine yardımcı olun ve dünyaları farklı bakış açılarından keşfedin!

The Past Within, Rusty Lake’in gizemli dünyasında geçen ve yalnızca co-op oynanabilen ilk point-and-click macerası.the past within android oyun club.

Özellikler:

 

The Past Within APK

▪ Bir co-op deneyimi
Bir arkadaşınla birlikte oyna. Biriniz Geçmişte, diğeriniz Gelecekte olacaksınız. Bulmacaları birlikte çözün ve Rose’un babasının planını gerçekleştirmesine yardım edin!
▪ İki dünya – İki bakış açısı
İki oyuncu da kendi çevrelerini iki farklı boyutta deneyimleyecek. Hem iki boyutlu hem de üç boyutlu deneyim, Rusty Lake evreninde bir ilk!
▪ Çapraz platform uyumlu
Birbirinizle iletişim kurabildiğiniz sürece, hem sen hem de ortağın The Past Within’i kendi istediğiniz platformda oynayabilirsiniz: Windows, Mac, iOS, Android ve (çok yakında) Nintendo Switch!
▪ Oynama süresi & Tekrar oynanabilirlik
Oyun 2 bölümden oluşuyor ve ortalama oynama süresi 2 saat. Oyunun tamamını deneyimlemek için, oyunun diğer bakış açısından tekrar oynanmasını öneriyoruz. Ayrıca, tekrar oynanabilirlik özelliğimizi kullanarak, tüm bulmacalara yeni çözümlerle baştan başlayabilirsin.
the past within android oyun club,

oyun videosu:

FULL OYUN FREE ÜCRETSİZ
The Past Within APK
İNDİR The Past Within APK 

Yorum Bırak