home / En İyi Oyunlar / The Sims Mobile APK Son Sürüm

The Sims Mobile APK Son Sürüm

The Sims Mobile APK Son Sürüm
  • Oylar: 239
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 63.05% 63.05%

Ekran görüntüleri

The Sims Mobile APK Son Sürüm

Önemli bilgiler için aşağıyı okuyun! the sims mobile hile

Sim’lerinizi yaratın, kişilik özelliklerini belirleyin ve dünyalarını mobilde çok ayrıntılı bir biçimde özelleştirin. the sims mobile para hilesi Kariyerlerini seçen, arkadaşlarıyla parti yapan ve aşık olan Sim’lerinizin hayatlarını deneyimleyin. the sims mobile hile indir

ÇILGIN SİM’LER YARATIN
Sim’leri farklı görünüşler, saç stilleri, kıyafetler, makyaj, aksesuarlar ve kişiliklerle özelleştirin.

MÜTHİŞ BİR EV YAPIN
Çeşitli mobilyalar, ev aletleri ve süslemeler seçerek düzenleri ve tasarımları kişiselleştirin.

SIM’LERİNİZİN YAŞAMINA YÖN VERİN
Kariyerlerden hobilere, ilişkilerden ailelere ve hatta riskli hareketlere kadar; Sim’lerinizin yaşam hikayelerine rehberlik edin. Bir aile kurun ve etkili yadigarları miras bırakın.

BİRLİKTE OYNAYIN
Sim’lerle sosyalleşmek, ödüller kazanmak ve romantik ilişkiler kurmak için parti verin ve partilere katılın. Hatta diğer insanların Sim’leriyle eve çıkabilirsiniz.
____________

Rahmi Watson çiftlikte! Bahar Sim’inize alyans getirirken kırsal hayatın keyfine bakın! Sim Festivali Altıncı Sezon - “Bahar Zamanı”ndaki YENİ AŞK HİKAYESİ ile Sims Yıl Dönümünü kutlayın. Şunlarla fırtınalı aşk yaşayın: - “Bahar Denemesi” Hazine Avından sonsuza kadar çekici ödüller - Ücretsiz paketlerden cazip Sims Yıl Dönümü hediyeleri - “Kır Hayatı” Bonus Tatlı Atıştırmalık Yarışmasında kırsal bölgenin olmazsa olmazları - “Gereksiz Hediye” Hazine Avından büyüleyici eserler Hemen oynayın!
The Sims Mobile APK Son Sürüm
İNDİR The Sims Mobile APK Son Sürüm 
Unlimited Cash/Simoleons/Energy
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Unlimited Money • Unlimited Cash • Complete the tutorial/then buy any furniture for Simoleons or Bucks and re-enter the store for a lot of Simoleons or Bucks.
The Sims Mobile v32.0.0.130791 MOD APK (sınırsız para)
İNDİR 110 MB

Yorum Bırak