home / En İyi Uygulamalar / Tinder Premium APK

Tinder Premium APK

Tinder Premium APK
  • Oylar: 146
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 0.26% 0.26%

Ekran görüntüleri

tinder gold apk

Tinder Premium APK

Tinder gold üyelik diğer arkadaşlık uygulamalarına benzemez. Yalnızca sıradan bir sosyal medya uygulaması da değil. Tinder seninle aynı ilgi alanlarına sahip insanlarla tanışmanı sağlar. Yeni arkadaşlıklar, aşk, evlilik arıyorsan veya sadece buluşup sohbet etmek istiyorsan Tinder seni doğru kişiyle eşleştirecektir. Yeni insanlarla tanışmak ve bunu yaparken eğlenmek için en kolay yol!

tinder apk Bugüne kadar 30 milyar eşleşme sağlayan Tinder®, yeni insanlarla tanışmak isteyenler için dünyanın en popüler uygulaması. Bizi, yeni insanlarla tanışmanı sağlayan o çok güvendiğin arkadaşın gibi düşünebilirsin. tinder gold Nereye gidersen git insanlarla buluşma yardımcı olabiliriz! Buraya yeni insanlarla tanışmak, sosyal çevreni genişletmek, seyahat ettiğin yerlerde yaşayan insanlarla buluşmak veya hayatı dolu dolu yaşamak için geldiysen, doğru yerdesin. Bize boşu boşuna dünyanın en havalı arkadaşlık sitesi demiyorlar! . Her gün 26 milyondan fazla eşleşmenin kıvılcımını çakıyoruz. Kaç flört uygulaması bunu yapabilir ki?

 

Tinder – En iyi arkadaşlık uygulaması:

tinder indir Eşleş. Sohbet et. Buluş. Tinder’ı kullanmak son derece eğlenceli ve çok kolay: Birini beğenmek için Sağa Kaydırma™ özelliğini, pas geçmek için Sola Kaydırma™ özelliğini kullan. Beğendiğin biri de seni beğenirse, eşleştiniz demektir! Kurduğumuz sistem sayesinde, sadece her iki taraf da birbirini beğenirse eşleşme gerçekleşir. Stres yok. Reddedilme korkusu yok. İlgini çeken profilleri incele, eşleşmelerinle çevrimiçi sohbet et ve sonra da telefonunu bir kenara bırakıp gerçek dünyada onlarla buluşarak yepyeni bir deneyim yaşa. tinder apk 2022.

Hadi başlayalım. Çöpçatanlık uygulamasını indir ve yeni insanlarla tanışmaya başla. Gittiğin her yere giden çöpçatanlık uygulaması! Unutma, eğer kararsız kalırsan sağa kaydır. Ne kadar seçeneğin olursa, hayat o kadar tatlı olur.

Dünyanın en büyük ve en ateşli bekârlar topluluğuna sahip arkadaşlık sitesi Tinder’e hoş geldin!

Bug fixes and improvements
Tinder Premium APK
İNDİR Tinder Premium APK 
Plus/Gold Features Unlocked
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Premium Unlocked • Rewind Last Swipe Unlocked • View picture of who liked you(only 1) • Server sided features will not work Username: vipmods Password: vipmods.net
Tinder Gold 14.18.0 Mod [238 MB]
İNDİR 238 MB

Yorum Bırak