home / En İyi Oyunlar / Top War Battle Game MOD APK

Top War Battle Game MOD APK

Top War Battle Game MOD APK
  • Oylar: 100
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 34.3% 34.3%

Ekran görüntüleri

Top War Battle Game MOD APK

Komutan, Karanlık Lejyon geliyor!

Bu Tiranlar dünyayı yönetiyor! top war battle game hile. Sürekli savaş, ülkenin dört bir yanına dağılmış mülteciler ve umuttan yoksun bir dünya.top war gift code. Bizi kim özgürleştirecek? Özgürlük birliğinin yanında, lejyona karşı mücadelede en güçlü Komutan ve korkusuz bir lider olunuz! Binalar, beceriler veya birimler olsun, gücünüzü yükseltmek için birleştiriniz, birleştirebilirseniz yükseltebilirsiniz!

– ÖZELLİKLERİ –

Top War, oyunu yükseltmek için birleştirme içeren yenilikçi bir strateji oyunudur, artık uzun yükseltme bekleme süreleri yoktur, sadece ikisini birleştiriniz ve yükseltme anında tamamlanır! Savunma ve saldırı için konuşlu Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri birliklerine liderlik etmek için Efsanevi Kahramanları elde ediniz.Üç ordunun da ölümsüzlüğe dönüşmesine öncülük etmek için kahramanları ve birlikleri benzersiz beceri ve ekipmanlarla yükseltiniz!

Çorak, ıssız bir adada başlayın ve ordularınızı eğitmek, gücünüzü geliştirmek ve toprağı özgürleştirmek için pastoral bir üs inşa ediniz. Güç sadece birliklerden gelmez ve bu iyi bir şey! Hizmetinizde olan çeşitli bina ve dekorasyonlarla şık ama heybetli bir ada yaratınız. Gelin ve benzersiz tarzınızı sergileyiniz!

Çeşitli oyun modlarında dünyanın her yerinden oyuncularla çevrimiçi savaşın; Sunucu ve Sunucu savaşları, Kara Kuvvetler, Savaş Robotları, Başkent Taht Gösterileri, ittifakınızla gerçek savaşları yaşarken haftalık olarak, zafer için savaşınız, mazlumları özgürleştiriniz ve düşmanlarınıza hükmediniz!

Güncelleme Hakkında [Optimizasyon] İttifak teknolojisinin adı daha açık bir şekilde gösterilir. [Optimizasyon] Ödül Görevi - İmparatorluk Kraliyet Muhafızlarının grafiği elden geçirildi. [Çözüldü] Etkinlik sekmesinde "YENİ" teriminin yanlış gösterilmesi sorunu düzeltildi.
Top War Battle Game MOD APK
İNDİR Top War Battle Game MOD APK 

Yorum Bırak