home / Eğlence / Twitch APK İndir

Twitch APK İndir

Twitch APK İndir
  • Oylar: 86
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 31.79% 31.79%

Ekran görüntüleri

Twitch APK İndir

Canlı yayın oyun videoları, Esporlar ve her türlü IRL yayınını Android cihazınızdan izleyin. PS4, PS5, PC, Xbox One ve Nintendo Switch’teki favori MMO RPG, strateji ve FPS oyunlarınızı yayınlayın. Twitch sayesinde canlı yayınlar ve oyuncu sohbetleri elinizin altında. twitch ad free apk

Spor burada! Favori sporlarınızı izleyin. Basketbol, beyzbol, futbol, yüzme, güreş, hokey, bilardo ve envai çeşit spor ile bunlarla ilgili talk showlar, lig kanalları, fantezi ve Espor yayınları ve çok daha fazlası sizi bekliyor. twitch no ads apk

Valorant’tan League of Legends’a kadar her çeşit oyunun yayınlarını izlerken aynı zamanda canlı sohbetin de keyfini çıkarın. Fortnite Battle Royale, Minecraft, 2k Blacktop, Overwatch ve FIFA maçları ekranınızda. Çok oyunculu oyunları sevmiyor musunuz? Sanatsal performanslardan hayvan videolarına istediğiniz her konuda IRL içerikler yayınlayın.

Twitch Canlı Yayını ve Oyuncu Sohbeti: 3 TEMEL ÖZELLİĞİ
1. Minecraft, Fortnite, CS:GO, PUBG, FIFA, League of Legends, Call of Duty, Valorant, Grand Theft Auto, Overwatch, World of Warcraft: The Burning Crusade, Apex, WildRift, Garena Free Fire ve aklınıza gelen her türlü tek veya çok oyunculu oyunun yayınlarını izleyin. Oyun becerilerinizi dünyaya gösterin. En büyük MMO RPG, MOBA, strateji ve FPS oyunlarından içerikler yayınlayın veya koltuğunuza kurulup adrenalin yüklü Espor turnuvalarının heyecanını yaşayın.
2. Her tür oyun, Espor ve IRL yayını sırasında canlı sohbet edin. Favori yayıncılarınızla ve diğer oyuncularla oyun strateji ve planlarını tartışın.
3. Kendinize ait oyun içeriklerinizi yayınlayın. Xbox One’da GTA aksiyonunuzu canlı yayınlayın, Nintendo Switch’te Minecraft monolitleri oluşturun, PS5’te Fortnite düşmanlarınızı indirin veya PC’de Valorant hünerlerinizi sergileyin!

Oyun dışında bir şeyler mi arıyorsunuz? Sevdiğiniz sporlarla ilgili canlı tartışmalara katılın, podcastler dinleyin, müzik konserlerine göz atın ya da toplulukla sohbetin tadını çıkarın.

+ PS4, PS5, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için özel içeriklerle etkileşimli canlı haber videoları yayınlayın.
+ Sanat performanslarından müzik festivallerine ve yalnızca sohbete kadar benzersiz programları izleyin.
+ Basit ve sezgisel kullanımı sayesinde yeni çok oyunculu oyunları ve IRL içeriklerini kolayca keşfedin.
+ Geceyarısı izleme seansları ve oyuncu sohbetleri için Karanlık Moda geçin.

Şampiyonundan acemisine sevdikleri oyun üzerinden diğerleriyle bağ ve etkileşim kuran milyonlarca oyun tutkununa siz de katılın. Twitch ile tutkunuzu yeni bir seviyeye ulaştırın!

Hata düzeltmeleri, kararlılıkla ilgili düzeltmeler ve uygulama optimizasyonları
Twitch APK İndir
İNDİR Twitch APK İndir 
Ads-Free
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Disabled video ads • Included icon BTTV and FFZ • You can watch the chat after the ban
Twitch 12.1.2 BETA MOD APK
İNDİR - 87 MB
Twitch 12.3.0 NORMAL APK
İNDİR - 87 MB

Yorum Bırak