home / En İyi Oyunlar / VALORANT Mobile APK

VALORANT Mobile APK

VALORANT Mobile APK
  • Oylar: 34
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 16.94% 16.94%

Ekran görüntüleri

VALORANT Mobile APK

valorant mobile apk download for android

VALORANT Mobile APK oyunu farklı perspektiflerden keşfetmek için en yeni özelliklere ve özel işlevlere sahip bir FPS atış oyunudur. valorant mobile apk indir tarafından geliştirilen, çekim tutkunlarına yönelik çeşitli yeni programlarla birlikte geliyor. Farklı görevlerin gündemlerini yerine getirmek için yeni silahlar ve çeşitli silahlar, görevler ve arayışlar.

Oyunla ilgilenen herkes, gelişmiş modalar konusunda hepimizi heyecanlandırdığı için çekim formatını seviyor. Bu FPS atış oyunlarının sunumu her zaman farklıdır ve rakiplerle baş etmek için heyecan verici özellikler sunar. Elinizdeki birinci sınıf gerçekçi silahlarla kaçınılmaz olarak hedefi vurmaya odaklanmak büyük bir keyif.

Çeşitli misyonları, görevleri ve görevleri deneyimleyeceksiniz. Hedefleri vurmaya ve emre göre onlara suikast düzenlemeye kendinizi dahil edeceksiniz. Harita çeşitli hedefleri, silahları, hazineleri ve daha fazlasını aramanıza olanak tanır. Deathmatch, PVP, 5vs5 maçları, bomba yerleştirme, bomba dağıtma, alıştırma modları ve daha fazlası gibi içine dalabileceğiniz birçok mod var.

Atıcılık cephaneliğindeki birçok popüler oyunun birleştirilmiş grafikleri, kullanıcılara simüle edilmiş oyun dünyasının en şaşırtıcı temsilini sunuyor. Çeşitli ajanların, canavarlar ve çok oyunculu kullanıcılar gibi rakiplerle savaşmak için özel becerileri ve araçları vardır. Neon, Omen, Viper, Raze, Your, vb. gibi güçlü karakterlerin kilidini açın. FPS kategorisinde en heyecan verici oyun öğelerinin keyfini çıkarın.Valorant Mod Apk
Valorant Mod Apk, kullanıcılara gelişmiş oyun öğeleri ve profesyonel oyunların haksız avantajını sağlama fizibilitesiyle birlikte gelen, orijinal oyunun alternatif ve nihai çeşididir. Burada sınırsız paranın, sınırsız paranın, premium karakterlerin, araçların ve beceriler gibi daha birçok şeyin kilidini açmak için sınırsız puanın keyfini çıkaracaksınız.
Ayrıca bunları oyundaki öğeleri yükseltmek için de kullanabilirsiniz.

VALORANT Mobile APK

Bu sürüm, kullanıcılara mağazadaki oyundan herhangi bir ekipmanı satın almaları için ücretsiz alışveriş olanağı sunuyor. Reklam engelleme politikasıyla entegre olduklarından tüm reklamlar rekabette engellenir. Kurulum sırasında rootlamaya gerek yoktur ve bu nedenle oyun sırasında anti-ban ve antivirüs özelliklerini sunar. Gecikme yok ve oyundaki tüm hatalar düzeltildi.Valorant Mod Apk’nin şaşırtıcı özellikleri
Valorant Mod Apk, oyunda keşfedilecek heyecan verici özellikler ve dikkate değer işlevlerle birlikte gelir; aşağıda sizin için potansiyel olanlardan bazılarını ele aldık;

İçinde kaybolmak için şaşırtıcı grafikler
Valorant Mod Apk’nin oynanışı, kullanıcılara oyundaki öğelerin en gelişmiş ve tasarlanmış grafiksel temsilini sunar. Her mermerin ve altyapının oyuncular için mükemmel bir ortam sağladığı, simülasyonun güzel yaratılmış dünyasına dalacaksınız. Her türlü silah, alet, karakter aynı gerçekliğe simüle edilir.

Oynamak için birden fazla karakter
Oyundaki canlı rakip türleriyle başa çıkmak için benzersiz güçlere ve araçlara sahip çeşitli karakterler. Oyundaki her karakter, seçtiğiniz herhangi bir modda düşmanlara karşı savaşmak için kullanabileceğiniz olağanüstü bir güce sahiptir. Lütfen oyundaki Neon, Breach, Jett, Reyna, Killjoy, Omen, Sage vb. karakterlerden veya ajanlardan herhangi birini seçin. Bu özelliklerin tümü başlangıçta mevcut değildir; Modlarda oynamak için ödülleri kazanmanız ve ardından engellerini kaldırmanız gerekir.

VALORANT Mobile APK
İNDİR VALORANT Mobile APK 

Yorum Bırak