home / Aksiyon / War Robots APK Para Hilesi

War Robots APK Para Hilesi

War Robots APK Para Hilesi
  • Update
  • Version 9.4.2
  • Gereksinim Android 5.0
  • Geliştirici PIXONIC
  • Tür Aksiyon
  • Google Play
  • Oylar: 109
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 39.47% 39.47%

Ekran görüntüleri

war robots apk para hilesi 2022

War Robots apk

war robots apk para hilesi Seni görmek çok güzel, Komutan! war robots apk para hilesi 2022
war robots apk, muhtemelen dev robotların cebine sığabildiği en büyük nişancı oyunu. Tüm dünyadan rakiplere karşı destansı PvP savaşlarına katıl ve onlara kimin civardaki en akıllı, en hızlı, en zorlu pilot olduğunu göster! Sürpriz saldırılar, karmaşık taktiksel manevralar ve düşman kollarına başka numaralar hazırla. Yok et! Ele geçir! Yükselt! Daha güçlü ol ve War Robots çevrimiçi evreninde en iyi mekanik komutanı olduğunu kendine kanıtla!
ANA ÖZELLİKLER
🤖 Savaşçını seç. Benzersiz tasarım ve güçlerle kendi tarzını bulabileceğin 50’den fazla robot.
⚙️ Nasıl istersen öyle oyna. Ezmek ve yok etmek mi istiyorsun? Kurtarmak ve korumak mı? Yoksa düşmanlarını dibine kadar sinirlendirmek mi? Bunların hepsini balistik füzeler, plazma topları ve dev tüfekler dahil devasa silah seçimiyle yapabilirsin!
🛠️ Özelleştir. Her robot senin seçtiğin silahlar ve modüllere uyabilir. En sevdiğin komboyu bul ve herkese neler yapabileceğini göster!
🎖️ Çoklu oyuncuda birlikte savaş. Diğer insanlarla takım ol! Güvenilir ortaklar (ve arkadaşlar!) bulmak için güçlü bir klana katıl ya da kendi klanını kur!
👨‍🚀 Kendi başına savaş. Tek başına oynamayı mı tercih ediyorsun? Yalnız kurtlar Arena ya da Anarşi gibi özel modlarla kendini ifade edebilir!
📖 Bilgileri keşfet. War Robots dünyası her güncellemeyle büyüyor ve genişliyor. Her zaman büyüyen topluluk sana yardım etmeye daima hazır.
Daha fazla aksiyon mu arıyorsun?

- ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR Kullanıcı Arayüzü. Savaş butonlarını istediğin yere taşı. - ETKİNLİK: EVOLIFE GELİŞİMİ. Sonunda temiz hava! - YENİ TİTAN: HEIMDALL. Destek mi, baskı mı? Seçim senin! - YENİ TİTAN LAZERLERİ: DAZZLER ve LANTERN. Düşmanları ve nişan alma sistemlerini kör et. - YENİ TİTAN MODÜLÜ: ONSLAUGHT REACTOR. Hasarını güçlendir! YENİ DRON: WHITEOUT. Etraftaki herkesi katlet! - DENGE GÜNCELLEMESİ. Detaylar: wr.app/notes79 - Hata düzeltmeleri - warrobots.com'da tam notları kontrol et
War Robots APK Para Hilesi
İNDİR War Robots APK Para Hilesi 
Inactive Bots/Unlimited Bullets
Show/Hide Mod Bilgisi:
1. MOD Menu 2. Speed Multiplier // Increase Movement Speed 3. Set Jump Height // Increase Jump Distance 4. No Gravity // Removes Gravity 5. Bots don’t shoot // Bot controlled robots won’t shoot
War Robots v9.4.2 MOD APK (Menu, Speed, Jump, Dumb Enemy)
İNDİR 240 MB

Yorum Bırak