home / En İyi Oyunlar / yemek çılgınlığı elmas hilesi 2023

yemek çılgınlığı elmas hilesi 2023

yemek çılgınlığı elmas hilesi 2023
  • Oylar: 113
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 47.92% 47.92%

Ekran görüntüleri

yemek çılgınlığı elmas hilesi 2023

Cooking Madness MOD APK

Yemek Çılgınlığı’nda dünyanın 🌎 dört bir tarafından lezzetli yemekler HAZIRLA 🔪, PİŞİR 🕑 ve SERVİS ET 🍕! yemek çılgınlığı apk

yemek çılgınlığı elmas hilesi 2023 ile Hep hayalini kurduğun utsa şef 👨‍🍳 ol! Kendine hayran bırakan bu zaman yönetimi oyunu, bu yıl dijital aşçılık tecrübesini sana tattıracak! cooking madness apk

Gerçek bir yemek çılgınlığına dal. Mutfak Çılgınlığında tıpkı bir DELİ ŞEF gibi yemek yap! Yemek çılgınlığında kendini kaptırdın ve 🍨 yemek oyunlarına doyamadın mı? O zaman BU yemek oyunu tam sana göre! İnanılmaz restoranlarda aç müşterilere ⏩ HIZLI bir şekilde lezzetli yemekler 🍩 servis edeceksin. Üstesinden gelemeyeceğin zorluk yok.

Bu büyü haritada restorandan restorana atla. Bu macerada ilerledikçe birçok yer bulacak ve buraları açacaksın. 🌄 Restoranları eski şaşalı günlerine döndür ve daha fazla müşteri çek. Yemek Çılgınlığı başlasın!

Yemek pişirme tekniklerini ve yöneticilik yeteneklerini geliştir 🍽. Bir yandan zamana dikkat ederken olabildiğince hızlı tıkla. Yemek yapmak hiç bu kadar heyecan verici ve eğlenceli olmamıştı! Yemek pişirme becerilerini geliştirmek için olası bütün mutfak eşyalarını dene 🍳. Daha iyi bir oyun tecrübesi için yemekleri ve mutfak eşyalarını geliştir!

yemek çılgınlığı elmas hilesi 2023

Yemek oyununda biraz heyecan olmasını sever misin? Yoğun saatlerde yemekleri yetiştir ve zaman yönetiminde daha iyi ol 🛎. Bu yemek oyunu, her seviyede özel tecrübe veren zorlayıcı görevler içeren sonsuz sayıda eğlenceli seviyelerle dolu.

Bu oyun EĞLENCELİ daha neler önerebilir?
Hem Pişirip hem de Seyahat Ederken bir sürü farklı yeni restoran keşfet 🍴
– Aşçılık yeteneklerini gösterirken Kombolar Al ve Yüklü Bahşişler Kazan 💰
– Anahtar kartlar toplayarak Yeni Restoranlar Aç 🌮
– Ünlü Çılgın Şef olmak için Mutfağını geliştir ve Seviye Atla 💵
– Birçok eğlenceli seviyede tıklayarak geç 🍖
– Daha fazla 🎁 kazanmak için özel görevleri ve başarımları tamamla
Ve gelecek bir çok güncellemeyi takip etmeyi unutma! 🔥

3 eşleştirmeli oyunlar, bulmaca oyunları ya da inşa oyunlarını gibi rahatlatıcı oyunları 🎮 seviyorsan, o zaman bu oyunu kesinlikle 🎢 denemelisin.

Şef Şapkasını tak ve pişirmeye başla! Hemen ücretsiz indir ve Yemek Çılgınlığı’na katıl! ♥️

Yemek Çılgınlığı'nın en son sürümü ÇIKTI! 1. London'da üçüncü restoran açıldı! Gel ve yeni lezzetleri keşfet! 2. Sanat ve oyun tecrübesi iyileştirmesi 3. Performans iyileştirmesi Yemek Çılgınlığı'nda maceranın tadını çıkar ve oynadığın için teşekkürler!
yemek çılgınlığı elmas hilesi 2023
İNDİR yemek çılgınlığı elmas hilesi 2023 
Unlimited Diamond
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Unlimited Diamonds (Energy price is set 100100 which means you will get 100100 diamonds every time you purchage energy) • Ads-Free Note Leave a play for the energy to drop, click the plus sign next to the energy (lightning bolt) to buy.
Cooking Madness v2.5.7 MOD APK (Unlimited Diamonds)
İNDİR 268 MB

Yorum Bırak