home / En İyi Oyunlar / Zero City APK

Zero City APK

Zero City APK
  • Oylar: 87
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 36.31% 36.31%

Ekran görüntüleri

Zero City APK

Yeni dünyadaki son sığınaklardan birinin komutasını al! zero city hile Mücadelecileri bir araya getirip öncülük et, insanları eğit ve görevler ver — herkes için her zaman bir görev vardır! Üssünü inşa et, güçlendir ve zapt edilemez hale getir!

Virüs etrafa yayılıyor, çok geç olmadan harekete geçmeliyiz. Savaşçılar uyarılmalı ve silahları hazır olmalı. Terk edilmiş ardiyelerde bulunan öğeler ve malzemeler, zombi akınına ve ustalarına karşı savaşlarda işe yarayacaktır. zero city apk para hilesi

Efendim, komutayı alın ve insanları kurtarın!
İşte oyunda edindiğin bazı özellikler:

• Sığınak inşaat yönetimi.
Zapt edilemez bir Sığınak oluşturmak için odaları inşa et ve yükselt. İşçiler zaten orada. İnşaatı hemen başlatmak için emir ver! Çeşitli savunma yapıları inşa ederek Sığınağını savunmaya hazırla. Hangi savunma kombinasyonunun en etkili olacağına karar ver!

• Kent sakinlerinin gelişimi.
Bu karanlık günlerde her bir mücadeleci önemlidir ve herkesin yapabileceği bir şey vardır! İnsanlarına yeni beceriler kazandır, yükselt ve ne öğrendiklerini pratikte sana göstermelerine izin ver!

• Ekipman seçimi.
Etkili silah ve ekipmanlar yarat, timini silahlandır ve giydir!

- YENİ bir etkinlik türü, oyuna geldi bile! Doğu Stratejisi birçok eşsiz ödülle seni bekliyor. - Yer Altı Sığınağı geliştirildi. - Subayın görünümü geliştirildi. - Birkaç hata düzeltildi.
Zero City APK
İNDİR Zero City APK 

Yorum Bırak