home / Aksiyon / Zombie Hunter Sniper MOD APK

Zombie Hunter Sniper MOD APK

Zombie Hunter Sniper MOD APK
  • Oylar: 147
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 26.79% 26.79%

Ekran görüntüleri

Zombie Hunter Sniper MOD APK

Yeni bir ölümsüz veba başladı. Zombileri vurmak, masum insanları kurtarmak ve kıyameti durdurmak için keskin nişancı tüfeğinizi kullanın. Bu zombi atış oyununun tadını çıkarın ve düşmanları öldürün. Hedefini bil ve savaştaki son umut ol. Zombie Hunter gerçekçi ve eğlenceli bir fps oyunudur.

Farklı alanlarda onlarca seviye oynayın, silahlarınızı geliştirin ve şehrin en iyi keskin nişancısı olun. Hayatta kalanları kurtarın ve ölüleri öldürün.

Bölgeyi temizlemek ve vebayı durdurmak için kıza ve köpeğe zombileri yerelleştirmeleri ve vurmaları için yardım edin. Keskin nişancı, makineli tüfek, tatar yayı veya savaş geminizle nişan alın, tetikleyin ve avlayın. Zombi kıyametini bitirmek için son umut sensin.

Oyun özellikleri

-Zombi AVCILIĞI

Zombileri avlamak için keskin nişancı silahını kullan. Bir çatıdan, helikopterden veya sokaktan nişan alın. Hedefinizi öldürün ve savaşta kendinize yardımcı olmak için malzemeleri kullanın. Kaç zombi yenebilirsin? Zombie Hunter: Killing Games, çarpıcı bir fps oyunudur!

-SİLAHLARI geliştir

Silahlarınızın gücünü, yakınlaştırmasını veya dengesini geliştirmek için para kazanın. Ayrıca yenilerini de satın alabilirsiniz: tatar yayı, bazuka, yeni keskin nişancı tüfekleri, savaş gemisi, revolver… Bunları açmak için özel görevlerde oynayın.

-KÖPEĞİNİZLE SAVAŞIN

Her seviyede özel kutuları vur ve zombileri avlamana yardımcı olacak köpeklerin kilidini aç. Onları ölümsüzleri yerelleştirmek ve durdurmak için kullanın. Kızın istatistiklerini geliştirmek için farklı malzemeler tüketin. Atış oyunları sevenler için mükemmel bir seçenek!

-Hayatta kalanları kurtar

Zombileri masum insanlara ulaşmadan durdurun. Kaçmaya çalışacaklar, bu yüzden ölümsüzleri olabildiğince hızlı öldürün. Duruma göre silahlarınızı kullanın ve savaşı durdurmaya çalışın.

-ÖDÜLLERİ elde et

Ne kadar iyi oynarsanız, o kadar iyi ödüller alırsınız. Fazladan para kazanmak için kafadan vuruş yapın ve hiçbir hedefi kaçırmayın. Ölenler keskin nişancı tekniklerinizden korkacak! Otantik ve gerçekçi bir hayatta kalma oyunu.

En komik 3D zombi atış oyunlarından birinin tadını çıkarın, kıyameti durdurmak ve savaşı bitirmek için hayatta kalanları avlayın ve kurtarın. Farklı silahlar arasından seçim yapın, köpeğinizi çağırın, istatistiklerinizi geliştirin ve gerçekçi senaryolarda ve seviyelerde oynayın. Zombie Hunter: Killing Games’de zombi kıyametini durdurun ve insanlığı kurtarın!

+ Performance improvements + Minor bug fixes
Zombie Hunter Sniper MOD APK
İNDİR Zombie Hunter Sniper MOD APK 
MOD, Money/Gold
Show/Hide Mod Bilgisi:
• Unlimited Money • Gold
Zombie Hunter Sniper v3.0.75 MOD APK (Unlimited Money)
İNDİR 70 MB

Yorum Bırak