home / Aksiyon / Zooba MOD APK

Zooba MOD APK

Zooba MOD APK
  • Oylar: 248
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 0.38% 0.38%

Ekran görüntüleri

Zooba MOD APK 3.21.1

Zooba’da hayvanlar serbest kaldı! zooba apk indir son sürüm
İnanılmaz eğlenceli bir battle royale oyununda sağ kalan son kişi olabilir misin? Eğlenceli oyun modlarında bekçilere ve 45 diğer oyuncuya karşı savaş ve hayvanat bahçesinin kralı olarak yerini al!

İÇİNDEKİ HAYVANI KEŞFET
20’nin üzerinde eğlenceli ve eşsiz karakteri oyna; her birinin özgün güçlü yönleri, zayıflıkları ve özel yetenekleri vardır. zooba elmas hilesi.

GELİŞ VE ÖZELLEŞTİR
Oyun tarzına uyacak şekilde karakterlerini yükselt, düzinelerce öğenin kilidini aç ve onlarca eğlenceli kostüm ve yüzlerce süper duygu ile rakiplerini etkile. Oynamaya devam!

BİRLİK OLARAK EN GÜÇLÜ OL!
Çok oyunculu oyun modlarında seninle oynamaları için arkadaşlarını davet et. Birlikten kuvvet doğar! Zooba MOD APK 2022

HAYVANAT BAHÇESİ KRALI
Liderlik panolarında yükselerek, eğlenceli görevleri tamamlayarak ve her sezon harika ödüller toplayarak besin zincirinin tepesine çıkmak için mücadele et.

Hemen oyuna gir ve bu eğlenceli battle royale oyununu oyna!
UYARI: Bu oyun yapılırken hiçbir hayvan zarar görmemiştir.

Hey Zoobster! Ay Yeni Yılı dekorasyonlarımız gitse de bu, Hayvanat Bahçesinde eğlenceyi sürdürmemize engel olamaz! Orijinal Arena Dönüyor Ay Yeni Yılı Arenası kaldırıldı! Hata Düzeltmeleri Oyuncu, ana menüye dönerken Karakter Ustalık Yoluna yönlendiriliyordu. Bazı karşılaşmalardan sonra oyuncular, yazılımın arka ucunda puan alamıyorlardı ve kademelerini alırken hata oluşuyordu. Bazı IPad cihazları, düğmelerin küçük olmasıyla ilgili bir sorun yaşıyordu. Hayvanat Bahçesinde görüşmek üzere!
Zooba MOD APK
İNDİR Zooba MOD APK 
Unlimited Money - Gems - Free Skills
Show/Hide Mod Bilgisi:
MOD 1 • Mod Menu • Map mod (Show Enemies/Items) • Can always shot (high ban rate) MOD 2 • Unlimited Money • Can Always Shot/High Ban Rate • Map Mod/Show Enemies/Items
Zooba v3.21.1 MOD APK
İNDİR 124 MB
Zooba v3.21.0 MOD APK
İNDİR 124 MB
Zooba v3.20.0 MOD APK
İNDİR 124 MB
Zooba ORİJİNAL APK
İNDİR 124 MB

Yorum Bırak